Zaznacz stronę

Sprzedaż hurtowa pelletu

sklep@captainpellet.pl

Potrzebujesz hurtowych ilości pelletu?

Zużywasz duże ilości pelletu w każdym sezonie grzewczym? Zapraszamy do kontaktu w celu hurtowego zakupu pelletu drzewnego najlepszej jakości. Oferta skierowana jest do właścicieli dużych posiadłości, ośrodków użyteczności publicznej, hoteli, ośrodków wczasowych i wspólnot mieszkaniowych. To propozycja dla właścicieli hal produkcyjnych lub magazynów wymagających ogrzewania hurtowymi ilościami biomasy. Captain Pellet gwarantuje korzystne warunki zakupu i wysoką jakość produktu prosto od producenta.

R

Pellet słonecznikowy

Pellet z łuski słonecznika dostępny jest w sprzedaży wyłącznie luzem, z odbiorem osobistym. To idealny wybór dla firm, dużych obiektów i elektrowni. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania informacji. 

R

Indywidualna wycena

W przypadku wyrażenia chęci zakupu hurtowych ilości pelletu przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę zakupu opału z indywidualną wyceną. Dzięki niej w łatwy i szybki sposób otrzymasz informację odnośnie kosztów zakupu danej ilości pelletu. Na podstawie otrzymanych informacji stworzymy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę i zapewnimy korzystne warunki realizacji.

R

Ciągłość dostaw

Naszym priorytetem jest zapewnienie ciągłości łańcucha dostaw do odbiorców na terenie całej Polski. Dzięki własnej produkcji pelletu Captain Pellet gwarantuje ciągłość dostaw przez cały rok.

Zadzwoń do nas

+48 604 822 200

Wyślij zapytanie

sklep@captainpellet.pl

Godziny otwarcia

pon. - pt. 9:00 - 17:00

Siedziba firmy

Rynek Kleparski 17 lok. 4
31-150 Kraków

Odbiór osobisty
ZNT Połaniec
28-230 Połaniec
+48 533 386 008

Logowanie

l

Rejestracja