Zaznacz stronę
Czy wasz pellet jest wysokiej jakości?

Nasza oferta obejmuje jedynie pellet o najwyższej jakości potwierdzonej odpowiednimi certyfikatami. Od wielu lat specjalizujemy się w dostawach pelletu, dzięki czemu nasza wiedza i doświadczenie przekłada się na wysoką jakość produktów. Produkty Captain Pellet cieszą się dużym zainteresowaniem i uznaniem wśród odbiorców.

Czy dostawa jest bezpłatna w całej Polsce?

Oferujemy bezpłatną, bezpośrednią dostawę na terenie całej Polski, bez względu na ilość zamówionych produktów. Klient nie ponosi więc dodatkowych kosztów związanych z wysyłką i dowozem zamówionego towaru. Zakupy są dzięki temu wygodne, ponieważ klient nie musi się martwić o przesyłkę i jej koszty, która pozostaje po naszej stronie.

Jak pakowany jest pellet?

Pellet pakowany jest w wytrzymałe, trwałe worki o pojemności 15 kg. Opakowania te cechuje wysoka odporność na wszelkie przebicia i przetarcia. Pakowany w ten sposób pellet jest łatwy w transporcie i przechowywaniu oraz odporny na działanie czynników atmosferycznych.

Jaki jest czas oczekiwania na dostawę?

Czas oczekiwania na otrzymanie towaru obejmuje czas realizacji zamówienia przez producenta oraz czas dostarczenia zamówienia przez przewoźnika. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie zamówienia były realizowane w jak najkrótszym czasie. Czas realizacji w naszym sklepie wynosi maksymalnie 3 dni robocze. Gwarantujemy błyskawiczną wysyłkę skompletowanego zamówienia. Czas od wysyłki do doręczenia nie powinien być dłuższy niż 24 godziny.

Czy istnieje możliwość odbioru osobistego?

Istnieje możliwość odbioru osobistego pelletu w Połańcu. W przypadku wyboru własnego transportu oferujemy dodatkowy rabat przy zakupie.

Czy oferujecie sprzedaż hurtową?

Oferujemy sprzedaż hurtowych ilości pelletu. Osoby zainteresowane sprzedażą hurtową poprzez kontakt z naszym doradcą otrzymają indywidualną wycenę zamówienia.

Jak mogę zakupić pellet słonecznikowy?

Nasz pellet słonecznikowy można zakupić wyłącznie z odbiorem osobistym (dostępny jest wyłącznie luzem). W przyszłości planujemy wprowadzenie pelletu słonecznikowego również w opakowaniach.

Palenie pelletem w kominku – czy jest to ekologiczne?

Palenie pelletem w kominku – czy jest to ekologiczne?

Palenie pelletem w kominku – czy jest to ekologiczne?Świadomość konieczności troski o środowisko naturalne, współcześnie coraz bardziej rośnie. Dla wielu ludzi ochrona natury staje się podstawą w wielu aspektach życia, również w przypadku wyboru odpowiedniego paliwa...

czytaj dalej
Ile kosztuje pellet za tonę?

Ile kosztuje pellet za tonę?

Ile kosztuje pellet za tonę?Odpowiedź na pytanie „Ile kosztuje pellet za tonę?” wcale nie jest prosta. Prawdą jest też i to, że pellet jest tańszy od węgla, ponieważ opał ten to granulat uzyskiwany z trocin, a cena w jego przypadku zależy w dużej mierze od dostawcy....

czytaj dalej

Zadzwoń do nas

+48 604 822 200

Wyślij zapytanie

Godziny otwarcia

pon. - pt. 9:00 - 17:00

Siedziba firmy

Rynek Kleparski 17 lok. 4
31-150 Kraków

Odbiór osobisty
ZNT Połaniec
28-230 Połaniec
+48 533 386 008

Logowanie

l

Rejestracja